عرضه آیفون 12 احتمالا به‌دلیل کرونا به تعویق می‌افتد

زوم فضایی 100x گلکسی اس 20 الترا چگونه کار می‌کند؟
می 9, 2014

عرضه آیفون 12 احتمالا به‌دلیل کرونا به تعویق می‌افتد

آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو احتمالا مثل همیشه در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ یعنی اواخر شهریور ۹۹ معرفی خواهند شد. اما بر اساس گزارش جدید وب‌سایت دیجی‌تایمز، نسل بعدی پرچمداران این شرکت در معرض خطر تعویق و اختلال در فرآیند تولید قرار دارند. در ادامه مطلب با جی‌اس‌ام همراه باشید.

شیوع ویروس مهلک کرونا باعث از کار افتادن فعالیت‌های عادی بسیاری از کارخانه‌های چینی و لغو رویداد بزرگ MWC 2020 شده است. اکنون منابع آگاه وب‌سایت دیجی‌تایمز مدعی‌اند این ویروس می‌تواند اپل را وادار کند که ارسال مهندسان ویژه خود را به چین متوقف سازد. این مهندسان وظیفه نظارت بر مرحله آزمون اعتبارسنجی مهندسی (EVT) آیفون ۱۲ را برعهده دارند که مرحله‌ای حیاتی در تولید تلفن‌های هوشمند اپل به منظور اطمینان از کسب استانداردهای لازم توسط این دستگاه‌هاست.

اپل اخیرا شعب خود را در کشور چین به صورت موقت تعطیل و سفرهای کاری به این کشور را به سفرهای بسیار مهم و حیاتی محدود کرده است. حالا دیجی‌تایمز باور دارد که این اتفاقات همگی به اثرگذاری شدید بر برنامه‌ریزی‌های اپل در تولید و عرضه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو منجر خواهد شد. تولید آیفون‌های جدید معمولا از اواسط ماه ژوئن آغاز شده و در ماه اوت به اوج خود می‌رسد تا برای معرفی در ماه سپتامبر آماده شود. امسال پیش‌بینی می‌شود که این شرکت نتواند به هدف ماه ژوئن خود برسد و اگر قرار باشد آیفون ۱۲ در موعد همیشگی معرفی شود، احتمالا در زمان عرضه با کمبود موجودی مواجه خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *